Apartmány


Apartmány Břachovna poskytují ubytování pro 1 – 20 osob ve čtyřech samostatných apartmánech. Apartmány mají vlastní sociální zařízení – koupelnu s vanou/sprchovým koutem, WC. Apartmány jsou vytápěny elektrickým topením s termostatem v každé místnosti. Parkování je možné zdarma před objektem. V objektu se také nachází lyžárna/kolárna a sušárna sportovního vybavení.Pro potřeby nejmenších poskytujeme dětskou postýlku a dětskou židličku.

Všechny apartmány jsou vybaveny moderním nábytkem, obývací pokoje mají rozkládací gauč pro 2 osoby, TV, WiFi připojení zdarma. Kuchyně v apartmánech jsou plně vybaveny lednicí, varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a všemi potřebnými kuchyňskými potřebami. V ložnicích je povlečeno ložním prádlem, v koupelně jsou k dispozici ručníky a osušky.

Apartmán 1

Ubytování v 1.patře domu pro 1 – 6 osob ve 3 pokojích (2x ložnice, 1x obývací pokoj s rozkládacím gaučem), samostatná kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC.
Apartmán 2

Ubytování v 1.patře domu pro 1 – 4 osob ve 2 pokojích (1x ložnice, 1x obývací pokoj s manželskou postelí), samostatná kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC.
Apartmán 3

Ubytování v podkroví domu pro 1 – 6 osob ve 3 pokojích (2x ložnice, 1x obývací pokoj s rozkládacím gaučem), koupelna s vanou, WC.
Apartmán 4

Ubytování v podkroví domu pro 1 – 4 osob ve 2 pokojích (1x ložnice, 1x obývací pokoj s manželskou postelí), koupelna s vanou, WC.
ZAJISTĚTE SI VOLNÝ TERMÍN

T: +420 725 966 486 / E: info@brachovna.cz